بسمه تعالی

باعرض سلام و ادب واحترام خدمت عموم شهروندان  شهر پیشین،خداوند متعال را شاکرم که توفیق خدمتگزاری به مردم  فهیم و قدر شناس شهر مرزی پیشین را به من عطا فرمودند و از حسن اعتماد اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همچنین مسولین محترم شهرستان و استان،امیدوارم با استعانت از پروردگار متعال و با بکارگیری تمام توان و تجربیاتم با استفاده از ظرفیت و پتانسیل موجود و مدیران شهرستانی و کلیه همکاران خدوم مجموعه شهرداری شاهد ارائه خدمات بهینه و مطلوب در خور شان و منزلت مردم شهید پرور شهر پیشین باشیم.

از عموم شهروندان فهیم خواهان مشارکت بیشتر و ارائه نقطه نظرات برای اجرای طرح ها در کلیه زمینه های عمرانی،فرهنگی و ایجاد زیر ساخت ها و تاسیسات شهری بوده تا  انشالله شاهد شکوفایی و توسعه عمران و آبادانی هر چه بیشتر در سطح شهر پیشین باشیم چرا که"شهر را شهروند می سازد"

آنچه امروز برای مجموعه شهرداری و شورای اسلامی حائز اهمیت است،ایجاد روحیه امید،رفاه،آسایش،امنیت برای شهروندان،تلاش در جهت عمران و توسعه شهر براساس معیارها،ضوابط و قوانین و اصول صحیح شهری،ارتقا و کیفیت زندگی شهروندان است.

از کلیه همشهریان استدعا دارم ما را در رسیدن به یک شهر مورد انتظار با ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده خود کمک کنند. صحت و سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان  را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

خدابخش دامنی... شهردار شهر مرزی پیشین     

                                                                                                                                                               

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                     

بازدید امروز255
بازدید دیروز246
بازدید هفته666
بازدید کل230679