به گزارش روابط عمومی شهرداری ; جلسه ای با حضور شهردار محترم و کلیه کارگران فضای سبز و خدمات شهری و و ماشین آلات در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.


در ابتدای جلسه مهندس دامنی ضمن عرض سلام و خوشامد خدمت کلیه حاضرین در جلسه، از مسئولین واحد های خدمات شهری، فضای سبز و  نقلیه درخصوص تعداد کارگران ، شیفتهای کاری و اقدامات انجام شده گزارشی خواستند.

در ادامه این نشست; مسئول واحدهای خدمات شهری، فضای سبز و نقلیه به ارائه گزارش عملکرد واحد مربوطه پرداختند و در ادامه شهردار محترم  ضمن تشکر از زحمات کلیه پرسنل شهرداری عنوان نمودند، شهرداریها در خط مقدم در این کشور خدمات رسانی می کنند و کارگران شهرداری خط شکن این خط مقدم بوده و حافظ آبرو و حیثیت مردم و نظام هستند. ایشان ادامه دادند کافیست یک روز کارگران زحمت کش زباله ها را جمع آوری نکرده و یا خیابانها و کوچه هارا رفت و روب نکنند . آن وقت است که صدایش در همه جا میپیچد .

و در پایان کلیه پرسنل حاضر در جلسه به بیان مشکلات و نیازهای حوزه مربوطه پرداختند و شهردار محترم، افکار و مشکلات کارگران را از دغدغه های خود دانسته و قول پیگیری در جهت رفع مشکلات را در کمترین زمان را دادند.

 

بازدید امروز72
بازدید دیروز145
بازدید هفته928
بازدید کل221398