به گزارش روابط عمومی شهرداری ; جلسه ای با حضور شهردار محترم و کلیه کارگران فضای سبز و خدمات شهری و و ماشین آلات در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.


در ابتدای جلسه مهندس دامنی ضمن عرض سلام و خوشامد خدمت کلیه حاضرین در جلسه، از مسئولین واحد های خدمات شهری، فضای سبز و  نقلیه درخصوص تعداد کارگران ، شیفتهای کاری و اقدامات انجام شده گزارشی خواستند.

در ادامه این نشست; مسئول واحدهای خدمات شهری، فضای سبز و نقلیه به ارائه گزارش عملکرد واحد مربوطه پرداختند و در ادامه شهردار محترم  ضمن تشکر از زحمات کلیه پرسنل شهرداری عنوان نمودند، شهرداریها در خط مقدم در این کشور خدمات رسانی می کنند و کارگران شهرداری خط شکن این خط مقدم بوده و حافظ آبرو و حیثیت مردم و نظام هستند. ایشان ادامه دادند کافیست یک روز کارگران زحمت کش زباله ها را جمع آوری نکرده و یا خیابانها و کوچه هارا رفت و روب نکنند . آن وقت است که صدایش در همه جا میپیچد .

و در پایان کلیه پرسنل حاضر در جلسه به بیان مشکلات و نیازهای حوزه مربوطه پرداختند و شهردار محترم، افکار و مشکلات کارگران را از دغدغه های خود دانسته و قول پیگیری در جهت رفع مشکلات را در کمترین زمان را دادند.

  

 

 

 

 

هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر مزین و به نام هفته دولت نامگذاری شده است را به همه دولت مردان خدوم و مجموعه اداری و اجرائی کشور تبریک می گوییم.

هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت و تلاش در جهت تحکیم آن سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران عزیز را به دنبال خواهد داشت و در این راستا چه نیکوست که دولتمردان و خدمتگزاران به مردم غیور ایران زمین برای ادامه دادن راه شهیدان والا مقام برای ساختن ایرانی مقتدر و استوار هم قسم شوند.

ایشان ضمن تبریک هفته دولت، فرصت را غنیمت شمردند و روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نام گذاری شده را به تمامی کارکنان پرتلاش در سراسر کشور و بویژه کارکنان شهرداری پیشین تبریک گفتند و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدر دانی نمودند.

  

 

 

 

 

در طی دو ر‌وز سفر جناب آقای مهندس دامنی  شهردار محترم شهر پیشین به زاهدان و دیدار با مدیران دستگاههای اجرایی استان در خصوص موارد مختلفی رایزنی و مذاکره گردید که عبارتند از ؛ تامین اعتبار پروژه سیل بند شهر و تجدید نظر در طراحی سازه پل و اضافه نمودن یک دهانه دیگر به این سازه پیگیری ارتقای درجه  شهرداری پیگیری در خصوص بازنگری طرح جامع شهری و تغییر کاربری قسمت های از این طرح


 
 پیگیری و درخواست ماشین زباله کش برای شهرداری جهت تسریع در خدمات رسانی به شهروندان

  

 

 

 

 

آیین کلنگ زنی بیمارستان محلی شهر پیشین شهرستان راسک با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان، دکتر درخشان نماینده محترم حوزه انتخابیه ایرانشهر، دکتر امینی فرد رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، فرماندار شهرستان راسک، شورای اسلامی شهر، شهردار شهر پیشین و جمعی از  روسای دستگاههای اجرایی‌ شهرستان در اولین روز از هفته دولت در شهر پیشین برگزار شد.

 دکتر امینی فرد رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در این خصوص گفت: بیمارستان محلی پیشین بعنوان مرکز جامع فوریت های پزشکی که خدمات اورژانس شبانه روزی،آزمایشگاه،رادیولوژی،بستری موقت، اتاق احیا و درمان تخصصی سرپایی را به مراجعین و بیماران ارائه می دهد.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، مهندس دامنی،شهردار شهر پیشین از خرید یک دستگاه مینی لودر و اضافه نمودن به ناوگان وسایل نقلیه خدماتی و موتوری شهرداری خبر داد.

  وی گفتند: جهت جمع آوری نخاله ها و پسماندهای ساختمانی، پاکسازی کوچه ها و معابر با عرض کم در سطح شهر و همچنین تسهیل و تسریع در انجام پروژه های عمرانی و فعالیتهای خدماتی شهرداری، یکدستگاه مینی لودر که یکی از نیازهای این شهرداری احساس می شد، توسط سرپرست سابق شهرداری ( جناب آقای منصور روان بد ) خریداری  و با پیگیری های انجام شده در مورخ ۳۱ مرداد ۹۹ به ناوگان وسایل نقلیه و خدماتی شهرداری اضافه گردید.

لازم بذکر است، از ویژگیهای بارز این دستگاه قابلیت تردد در معابر با عرض کم و نیز قابلیت تبدیل به دستگاههایی چون جاروب مکانیزه، پیکور و … می باشد. خرید این دستگاه بالغ بر  ۴،۶۲۵،۰۰۰،۰۰۰  ریال هزینه در بر داشته است که در این راستا ۶۵ درصد سازمان امورشهرداری های کشور و ۳۵ درصد  هزینه دیگر را شهرداری پیشین پرداخت کرده است.

 بازدید امروز118
بازدید دیروز449
بازدید هفته2464
بازدید کل129141