بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان رشادت و شهادت سرداده اند.

حماسه آفريني‌ها و فداکاري‌هاي اين مجموعه انقلابي، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود بلکه در تمام دوران انقلاب اسلامي حضور اين نهاد ارزشمند مشهود است و بسيج در تمامي افتخارات نظام جمهوري اسلامي و عرصه‌هاي علمي و فکري سهيم بوده و با قدرت و توان عظيم خودجوش خود توانسته در راه اعتلاي انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي گام هاي اساسي برداشته و مايه افتخار و سربلندي اين مرز و بوم باشد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، فرا رسیدن هفته بسیج و پنجم آذرماه سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان غیور ایران اسلامی تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و توفیقات روز افزون مسئلت می نماییم.

 

  

 

 

 

 

جناب آقای عبدالرحیم بر عضو محترم شورای اسلامی شهر، خبر درگذشت مادر گرامی جنابعالی موجب تألم و تاثر شدید شد، آن مرحومه با پروراندن فرزندان خادم و  خلفی چون شما عمر خویش را در راه نیک سپری نموده و همینک به دیار باقی سفر نمودند و بهشت برین  جایگاه ابدیش باد.

این مصیبت بزرگ را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و علو درجات را برای آن مرحومه از خداوند متعال مسئلت داریم... 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ; جلسه ای با حضور شهردار محترم و کلیه کارگران فضای سبز و خدمات شهری و و ماشین آلات در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.


در ابتدای جلسه مهندس دامنی ضمن عرض سلام و خوشامد خدمت کلیه حاضرین در جلسه، از مسئولین واحد های خدمات شهری، فضای سبز و  نقلیه درخصوص تعداد کارگران ، شیفتهای کاری و اقدامات انجام شده گزارشی خواستند.

در ادامه این نشست; مسئول واحدهای خدمات شهری، فضای سبز و نقلیه به ارائه گزارش عملکرد واحد مربوطه پرداختند و در ادامه شهردار محترم  ضمن تشکر از زحمات کلیه پرسنل شهرداری عنوان نمودند، شهرداریها در خط مقدم در این کشور خدمات رسانی می کنند و کارگران شهرداری خط شکن این خط مقدم بوده و حافظ آبرو و حیثیت مردم و نظام هستند. ایشان ادامه دادند کافیست یک روز کارگران زحمت کش زباله ها را جمع آوری نکرده و یا خیابانها و کوچه هارا رفت و روب نکنند . آن وقت است که صدایش در همه جا میپیچد .

و در پایان کلیه پرسنل حاضر در جلسه به بیان مشکلات و نیازهای حوزه مربوطه پرداختند و شهردار محترم، افکار و مشکلات کارگران را از دغدغه های خود دانسته و قول پیگیری در جهت رفع مشکلات را در کمترین زمان را دادند.

  

 

 

 

 

هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر مزین و به نام هفته دولت نامگذاری شده است را به همه دولت مردان خدوم و مجموعه اداری و اجرائی کشور تبریک می گوییم.

هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت و تلاش در جهت تحکیم آن سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران عزیز را به دنبال خواهد داشت و در این راستا چه نیکوست که دولتمردان و خدمتگزاران به مردم غیور ایران زمین برای ادامه دادن راه شهیدان والا مقام برای ساختن ایرانی مقتدر و استوار هم قسم شوند.

ایشان ضمن تبریک هفته دولت، فرصت را غنیمت شمردند و روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نام گذاری شده را به تمامی کارکنان پرتلاش در سراسر کشور و بویژه کارکنان شهرداری پیشین تبریک گفتند و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدر دانی نمودند.

 بازدید امروز249
بازدید دیروز246
بازدید هفته660
بازدید کل230673