به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی، سرپرست و اعضای شورای شهر پیشین طی پیامی حماسه نهم دی را گرامی داشتند.

بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز حماسه ۹ دی تجلی وحدت و همبستگی ملت ایران است که از هر قشر و تفکر سیاسی با انسجام و همدلی خود حماسه ای دیگر در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آفریدند و با پیروی از مقام معظم رهبری  ارزش های دینی و اسلامی خود را حفظ نمودند و بر ماست هر ساله این حماسه ملی را ارج نهیم.

 ضمن گرامیداشت ۹ دی ، این غرور آفرینی و پیروزی مردم سربلند ایران را تبریک می گوییم و همواره در راستای حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب در کنار مردم انقلابی، شهید پرور شهر پیشین قدم بر میداریم.

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

برگزاری دو جلسه تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع مشارکت های اجتماعی و شورای ورزش همگانی شهرستان سرباز با حضور فرماندار محترم شهرستان، مدیران دستگاه های اجرایی، بانوان و جوانان شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری.

 

 

  

 

 

 

 

دیدار فرماندار محترم شهرستان سرباز بهمراه معاون عمرانی فرمانداری و بخشدار پیشین با اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری

فرماندار شهرستان سرباز با حضور در شهرداری پیشین با اعضای شورای اسلامی شهر  در خصوص مسائل و مشکلات حوزه مدیریت شهری بحث و گفت کردند. و در ادامه با سرپرست و واحد های مختلف شهرداری بازدید نمودند.

 در پایان از آخرین اقدامات انجام شده توسط شهرداری در زمین فوتبال چمن مصنوعی پوری و ساختمان جدید بخشداری پیشین بازدید بعمل آوردند.

 

 

 

  

 

 

  ۱۲ فروردین همواره در صفحات زرین تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید زیرا در این روز، مردم ایران عزم و اراده ملی خود را در برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند.

 ۱۲ فروردین به عنوان یک دستاورد بزرگ تاریخی ثابت کرد که وحدت،انسجام و همدلی لازمه اصلی در دستیابی به اهداف بلندی است که مردم ایران سال‌ها برای آن مبارزه کرده‌اند و این مولفه‌ها همواره باید مد نظر باشد.

 با گرامیداشت فرارسیدن این روز بزرگ درسال « جهش تولید » برای آحاد ملت ایران اسلامی به ویژه شهروندان شریف و شهید پرور پیشین سعادت و بهروزی را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

 بازدید امروز124
بازدید دیروز232
بازدید هفته1797
بازدید کل94518